Platba kartou Možnosť platiť kartou

Doprava zadarmo Doprava zadarmo pri
nákupe nad 50,- €

Možnosť platiť
kartou

Ikona doprava zadarmo Doprava zadarmo pri
nákupe nad 50,- €

Ikona kontakt Tel: +421905555555
Email: info@info.sk

Akcia 15%
DELIKAN CD Salmon and Potato 24/11 3kg

DELIKAN CD Salmon and Potato 24/11 3kg

Tovar na sklade

Môžete ho mať doručený už 30.05.2022

Náš kód: 9023

Minimálny odber: 1 ks

Počet kusov v kartóne: 1

 

Akcia 15% platí do: 31.05.2022 (Cena za 1ks)
13,65 € 11,60 €

Cena za m.j.:
3,87 €

Popis

Superpémiové krmivo pre citlivých dospelých spov s lososom a zemiakmi.
Použité suroviny vytvára krmivo, ktoré spĺňa najprísnejšie požiadavky na kvalitné nutrične a dieteticky plnohodnotné krmivo s veľmi vysokou stráviteľnosťou a veľmi nízkym rizikom alergie. Jedná sa o krmivo vhodné pre všetky kategórie dospelých psov vrátane gravidných a dojčiacich súk, ktoré sú alergicky náchylné na ostatné druhy krmív. Krmivo je vhodné pre psov obézny, prípadne pre psov v rekonvalescencii. Zložka bielkovín je zabezpečená lososovú rybie surovinou a glycidovú zložka zemiakovým škrobom. Nenasýtené mastné kyseliny (Omega 3 a 6) sú vo vyváženom pomere. Obsah makro aj mikroprvkov plne pokrýva potrebu dospelého psa. Množstvo a podiel vitamínov plne zabezpečuje potrebné množstvo. Vyšší obsah vitamínu C podporuje tvorbu biosyntézy kolagénu. Tým je zabezpečená správna regenerácia kostného a chrupavkového tkaniva vrátane dobrého hojenia rán. Spoločne s vitamínom C prispieva k zvýšenej odolnosti a zlepšenému imunitnému systému podiel obsiahnutých probiotík, ktoré pozitívne upravujú črevnú mikroflóru. V krmive sú navyše protilátky IGY viazané na vaječnú hmotu, ktoré blokujú nežiadúce množenie a následnú distribúciu v organizme psov rady patogénnych vírusov (parvovírus, rota a corona vírus) a ďalších potenciálne nebezpečných baktérií.
Zloženie: obilniny (ryža , kukurica), mäso a produkty živočíšneho pôvodu 31% (sušené hydinové mäso, sušené rybie mäso, lososový extrakt), vedľajšie výrobky rastlinného pôvodu (kukuričný glutén, cukrovarské rezky, sušené zemiaky), tuky a oleje (hydinový tuk, slnečnicový olej, lososový olej), kvasnice, yucca, minerálne látky. Ďalej obsahuje antioxidanty, konzervanty, farbivá, ochucovadlá.
Spôsob kŕmenia: krmivo podávame v suchom stave, prípadne preliate vlažnou vodou alebo vlažným vývarom. Po preliatí odporúčame podávať za 10 minút, až granule nasiaknu tekutinu. Zvieraťu je nutné zabezpečiť dostatok čerstvej vody na pitie.
Skladovanie: krmivo skladujte v suchom, chladnom a vzdušnom mieste.
Analytické zložky:
Hrubý proteín 24%
Hrubý tuk 11%
Anorganické látky 4,6% (hrubý popol) vláknina 2,9%

Hmotnosť (kg): 3 kg
Kategorie krmiv: superprémiové
Vek psa: dospelý pes
Aktivita zvieraťa: Normálne
Veľkosť plemena: všetky
Hypoalergický: Výrobca neuvádza
Gainfree - bez obilnín: výrobca neuvádza
Príchuť: s lososom
 
 

   Najpredávanejšie