Platba kartou Možnosť platiť kartou

Doprava zadarmo Doprava zadarmo pri
nákupe nad 50,- €

Možnosť platiť
kartou

Ikona doprava zadarmo Doprava zadarmo pri
nákupe nad 50,- €

Ikona kontakt Tel: +421905555555
Email: info@info.sk

DUVO+ Priechodné plastové dvierka s tunelom 23,3x25cm
5282882-1

DUVO+ Priechodné plastové dvierka s tunelom 23,3x25cm

Tovar na sklade

Môžete ho mať doručený už 16.08.2022

Náš kód: 65282882

Minimálny odber: 1 ks

Počet kusov v kartóne: 1

 

Cena za 1ks:
42,00 €

Popis

Pred inštaláciou dverí si pozorne prečítajte pokyny uvedené nižšie.
Vykonajte meranie:
Odmerajte výšku svojej mačky v hornej časti ramena (1), potom zmerajte rovnakú vzdialenosť (X) od spodnej časti dverí a označte ju na okraji dverí (2).
Umiestnite šablónu na dvere
Umiestnite základňu šablóny na výšku, ktorú ste označili a uistite sa, že je rovno, nalepte ju na dvere. Skontrolujte, či ste umiestnili dvere v správnej výške, uistite sa, že spodná časť dverí (dno) je na úrovni brucha pre vášho domáceho maznáčika. Ak sú dvierka pre domáce zvieratá príliš vysoko, vaše zviera ich nebude chcieť používať.
Sledovať tvar a vyrezať
S ceruzkou nakreslite čiary pomocou šablóny, podľa ktorých budete vyrezávať otvor. Pre uľahčenie vyrezania vyvŕtajte 4x 10 mm dierky v rohoch (pokiaľ nie sú vaše dvere sklom) pozdĺž čiarky.
Na inštaláciu dverí so sklenenou výplňou, budete potrebovať špeciálny rezač skla!
Začnite opatrne vyrezávať dvere, pozdĺž čiary, ktorú ste nakreslili.
Nainštalujte dvere
Zasuňte vonkajší rám dvierok domácich zvierat do otvoru zvonka. Potom zasuňte vnútornú časť vonkajšieho rámu. Spojte diely. Skrutky zakryte plastovým krytom.
2 smerný zámok: Ručné ovládanie dvierok pre mačky: keď je nastavené FREE, mačka je schopná ísť dovnútra a von cez dvierka tak, ako chce. Keď je nastavené na LOCK, mačka nemôže vôbec používať dvierka.
VSTUP/VÝSTUP ZAMKNUTÉ V OBOCH SMEROCH
4 smerný zámok: Prevádzka magnetického zámku: tieto dvere pre domáce zvieratká pracujú s magnetickým rozpoznaním bez batérií. Keď sa vaša mačka blíži ku dverám, aby vstúpila alebo vyšla z domu, magnetický systém zabudovaný do dverí rozpozná magnetický kľúč pripevnený k obojku a odomkne.
LEN VSTUP LEN VÝSTUP VSTUP A VÝSTUP ZAMKNUTÉ V OBOCH SMEROCH
Prečo trénovať vášho domáceho maznáčika, aby používal dvierka?
Domáce zvieratá, ktoré predtým nikdy nepoužívali dvierka, musia byť vycvičené, aby si zvykli na ich používanie. Bez ohľadu na temperament vášho domáceho maznáčika, počas tréningu vždy majte po ruke nejaké pochúťky. Bude vaše zvieratko oveľa otvorenejšie pre tréning. Zvyčajne to trvá niekoľko týždňov kým si Vaša mačka zvykne na používanie dverí.
Techniky výcviku
Využitie času kŕmenia na výcvik, keď jej inštinkt už hovorí, že má ísť domov k jedlu. Umiestni jej misku, aby ju mohla vidieť cez záklopku dverí. Povzbuďte ju na to, aby prešla cez klapku dverí domácich zvierat. Ak váš maznáčik váha, zatlačte klapku, ktorá je pre ňu otvorená (dajte dvere do ručného režimu) a ukážte jej, ako to funguje. Nech si Vaša mačka zvykne na prechádzanie dverami blokovaním otvorenej klapky niekoľko dní. Môžete tiež vyskúšať že zdvihnete domáceho maznáčika a jemne ho preložíte cez dvere, aby ste im ukázali správnu cestu. Výška dverí je veľmi dôležitá. Ak váš maznáčik bude škrabať dvere a sedieť na zadných nohách, magnetický kľúč sa nebude nachádzať v zabudovanom rozsahu dverí, takže dvere sa neotvoria. Takže by ste mali nechať svojho maznáčika zvyknúť na vstup cez dvere. Ak by boli dvere umiestnené vyššie ako by mali byť vo vzťahu k zemi, zabezpečte, aby magnetický kľúč visel na obojku vášho domáceho maznáčika priamo v súlade so základňou dvierok. Zakryte hornú časť dverí aby ste obmedzili výhľad zvieraťa a povzbudili ho, aby ľahko vstúpilo cez spodnú časť dverí.
Vždy odmeňujte svoje zviera počas tréningu, keď sa mu podarí urobiť to, čo chcete, aby urobil.
Nikdy nenúťte maznáčikov na to, aby používali dvierka, lebo budú si myslieť že je to trest, a potom odmietajú ich používanie.
Nikdy nenechávajte vaše zviera zviazané alebo zatvorené v priebehu celého dňa.
Buďte trpezlivý so svojim domácim miláčikom a uvidíte sa že dvierka budú používať, ako bežný vstup.

Veľkosť dvierok: malá
Šírka: 23,3 cm
Výška: 25 cm
 
 

   Najpredávanejšie