Platba kartou Možnosť platiť kartou

Doprava zadarmo Doprava zadarmo pri
nákupe nad 39,- €

Možnosť platiť
kartou

Ikona doprava zadarmo Doprava zadarmo pri
nákupe nad 39,- €

Ikona kontakt Tel: +421905555555
Email: info@info.sk

Akcia 20%
TROPICAL Esklarin Pond 250ml na 5.000l prípravok na úpravu vody v jazierku

TROPICAL Esklarin Pond 250ml na 5.000l prípravok na úpravu vody v jazierku

Tovar na sklade

Náš kód: 6934105

Minimálny odber: 1 ks

Počet kusov v kartóne: 5

 

Akcia 20% platí do: 31.07.2020 (Cena za 1ks)
7,65 € 6,12 €

Cena za m.j.:
34,00 €

Popis

KONDICIONÉR VODY - PÔSOBÍ ANTISTRESOVO - 250 ml / 5 000 l vody
TROPICAL ESKLARIN POND slúži na úpravu surovej vodovodnej vody určenej pre napĺňanie záhradných jazierok. Odporúčaný špeciálne pri zakladaní nového záhradného jazierka, periodickej výmene vody v malých jazierkach, počas karantény a rekonvalescencii rýb v akváriách alebo iných nádržiach. ESKLARIN POND neutralizuje jedovaté soli ťažkých kovov, chráni žiabre, pokožku a plutvy rýb pred agresívnym pôsobením čerstvej vodovodnej vody, urýchľuje regeneráciu počas prepravy a lovenia rýb poškodenej pokožky, pôsobí antistresovo, čím uľahčuje prevážanie a aklimatizáciu rýb.
SPÔSOB POUŽITIA: 25 ml / 500 l surovej vodovodnej vody. Používajte stále v novo založenom vodnom jazierku a taktiež po každej, aj čiastočnej výmene vody. Preventívne počas prepravy rýb. Intenzívne prevzdušňovanie nádrže podporuje činnosť preparátu. Vodovodnú vodu, ktorá je dezinfikovaná zlúčeninami chlóru, upravte prípravkom Antychlor, ktorý môžete používať spolu s ESKLARINOM POND.
POZOR! Nepoužívajte spolu s inými preparátmi do záhradných jazierok (okrem Antychloru Pond). Iné prípravky používajte po uplynutí minimálne jedného dňa. Preparát bezpečný pre ryby, kôrovce, mäkkýše, plazy, vtáky a domáce zvieratá.
1 uzáver = 20 ml.
POZOR! Preparát do záhradných jazierok s ozdobnými rybami, ktoré nie sú určené na konzumovanie a potravinárske spracovanie.

Typ príslušenstva: kvalita vody
 
 

   Najpredávanejšie