Platba kartou Možnosť platiť kartou

Doprava zadarmo Doprava zadarmo pri
nákupe nad 39,- €

Možnosť platiť
kartou

Ikona doprava zadarmo Doprava zadarmo pri
nákupe nad 39,- €

Ikona kontakt Tel: +421905555555
Email: info@info.sk

TROPICAL Esklarin Pond 250ml na 5.000l prípravok na úpravu vody v jazierku

TROPICAL Esklarin Pond 250ml na 5.000l prípravok na úpravu vody v jazierku

Tovar na sklade

Objednávkové číslo: 6934105

EAN: 5900469341056

Minimálny odber: 1 ks

Počet kusov v balení: 5

 

Cena za 1ks:
7,65 €

Popis

ESKLARIN POND
KONDICIONÉR VODY
PÔSOBÍ ANTISTRESOVO
250 ml / 5 000 l vody
POZOR! NEPOŽÍVAŤ!
SKLADOVAŤ NA CHLADNOM A TMAVOM MIESTE!
TROPICAL ESKLARIN POND slúži na úpravu surovej vodovodnej vody určenej pre napĺňanie záhradných jazierok. Odporúčaný špeciálne pri zakladaní nového záhradného jazierka, periodickej výmene vody v malých jazierkach, počas karantény a rekonvalescencii rýb v akváriách alebo iných nádržiach. ESKLARIN POND neutralizuje jedovaté soli ťažkých kovov, chráni žiabre, pokožku a plutvy rýb pred agresívnym pôsobením čerstvej vodovodnej vody, urýchľuje regeneráciu počas prepravy a lovenia rýb poškodenej pokožky, pôsobí antistresovo, čím uľahčuje prevážanie a aklimatizáciu rýb.
SPÔSOB POUŽITIA: 25 ml / 500 l surovej vodovodnej vody. Používajte stále v novo založenom vodnom jazierku a taktiež po každej, aj čiastočnej výmene vody. Preventívne počas prepravy rýb. Intenzívne prevzdušňovanie nádrže podporuje činnosť preparátu. Vodovodnú vodu, ktorá je dezinfikovaná zlúčeninami chlóru, upravte prípravkom Antychlor, ktorý môžete používať spolu s ESKLARINOM POND.
POZOR! Nepoužívajte spolu s inými preparátmi do záhradných jazierok (okrem Antychloru Pond). Iné prípravky používajte po uplynutí minimálne jedného dňa. Preparát bezpečný pre ryby, kôrovce, mäkkýše, plazy, vtáky a domáce zvieratá.
1 uzáver = 20 ml.
POZOR! Preparát do záhradných jazierok s ozdobnými rybami, ktoré nie sú určené na konzumovanie a potravinárske spracovanie.

 
 

   Najpredávanejšie