Platba kartou Možnosť platiť kartou

Doprava zadarmo Doprava zadarmo pri
nákupe nad 50,- €

Možnosť platiť
kartou

Ikona doprava zadarmo Doprava zadarmo pri
nákupe nad 50,- €

Ikona kontakt Tel: +421905555555
Email: info@info.sk

Akcia 15%
ENGAGE Duck & Rice 3kg superprémiové krmivo - kačica s ryžou

ENGAGE Duck & Rice 3kg superprémiové krmivo - kačica s ryžou

Tovar na sklade

Môžete ho mať doručený už 29.09.2022

Náš kód: 8304

Minimálny odber: 1 ks

Počet kusov v kartóne: 4

 

Akcia 15% platí do: 30.09.2022 (Cena za 1ks)
29,90 € 25,42 €

Cena za m.j.:
8,47 €

Popis

Pomalé uvoľňovanie energie pre optimálnu výdrž
Náš recept na kačicu a ryžu je zostavený tak, aby vašim psom poskytol to najlepšie pre trvalé zdravie a vitalitu. Vysokokvalitná kačacia receptúra s hypoalergénnymi vlastnosťami poskytuje vysoko stráviteľný zdroj výživy. Vysoký obsah ryže ponúka pomalé uvoľňovanie energie, aby vaše psy zostali pokojné a zároveň bdelé počas celého pracovného dňa. Táto rýchla regeneračná receptúra obsahuje dodatočný glukozamín a chondroitín na podporu starostlivosti o kĺby a vysoký obsah oleja môže pomôcť udržať srsť pevnú a zároveň poskytnúť trvalú energiu.
Zloženie: Ryža, dehydrované kačacie mäso, slnečnicový olej, olúpaný ovos, celé ľanové semeno, repná dreň, rybia múčka, prírodný digestív, chlorid sodný, uhličitan vápenatý, fosforečnan vápenatý, extrakt z kvasníc, inulín čakanky, chondroitín sulfát, hydrochlorid glukózamínu
Analytické zložky: bielkoviny 22%, Ropa 11,0%, Surové vlákno 2%, Surový popol 7,5%
Doplnkové látky: Vitamín A E672 -24 000iu / kg, Vitamín D3 E671 -2 000iu / kg, Alfa tokoferol-acetát (vitamín E) -250iu / kg
Stopové prvky: Meď E4 (pentahydrát síranu meďnatého) -28mg / kg, Selén E8 (seleničitan sodný) -0,33 mg / kg, Železo E1 (monohydrát síranu železitého)-250mg / kg, Mangán E5 (oxid manganičitý) -65mg / kg, Zinok E6 (oxid zinočnatý)-97mg / kg, Jód E2 (bezvodý jodičnan vápenatý) -2,50 mg / kg,Konzervačné látky, antioxidanty.
Sme hrdí, že vám môžeme predstaviť náš prémiový sortiment krmív pre psov ENGAGE. Naši veterinári a odborníci na výživu psov sa podieľali na rozsiahlom výskume a vývoji a na základe odborných testov boli receptúry ENGAGE dotiahnuté až do dokonalosti. Sme presvedčení, že sortiment prémiového vidieckeho krmiva pre psov ENGAGE poskytne vašim psom potrebnú výhodu v teréne. Rodina Connollyovcov má dlhodobé skúsenosti s pracovnými psami. Presne vieme, čo je potrebné na dosiahnutie úspechu v tejto oblasti a veríme, že prémiové vidiecke krmivá pre psov ENGAGE vás privedú k úspechu. Sortiment krmív pre psov ENGAGE obsahuje iba tie najjemnejšie prísady pre blaho vašich psov. Či už ide o chôdzu, behanie či lov, ENGAGE dá vašim psom všetko to, čo potrebujú. Pre rýchle zotavenie, trvalú energiu a optimálnu výdrž nájdete medzi krmivami ENGAGE vždy vhodnú receptúru pre všetky aktivity vášho psa. Spoločnosť Connolly's RED MILLS poskytuje iba produkty špičkovej kvality pre udržanie trvalého zdravia a vitality vašich psov a práve to pomocou ENGAGE dosiahli. Teraz môžete vy a vaši psi víťaziť s prémiovými vidieckymi krmivami a energetickou tyčinkou pre psov ENGAGE.

Aktivita zvieraťa: Normálne
Hmotnosť (kg): 3 kg
Príchuť: s kačacím mäsom
Vek psa: dospelý pes
Určenie krmiva: bežné krmivo
Hypoalergický: Áno
 
 

   Najpredávanejšie