Platba kartou Možnosť platiť kartou

Doprava zadarmo Doprava zadarmo pri
nákupe nad 50,- €

Možnosť platiť
kartou

Ikona doprava zadarmo Doprava zadarmo pri
nákupe nad 50,- €

Ikona kontakt Tel: +421905555555
Email: info@info.sk

Akcia 35%
COBBYS PET AIKO UNIVERSAL SHAMPOO 250ml univerzálny šampón pre psov s vôňou kvetov
2150-1

COBBYS PET AIKO UNIVERSAL SHAMPOO 250ml univerzálny šampón pre psov s vôňou kvetov

Tovar na sklade

Môžete ho mať doručený už 26.09.2023

Náš kód: 42150

Minimálny odber: 1 ks

Počet kusov v kartóne: 1

 

Akcia 35% platí do: 30.09.2023 (Cena za 1ks)
3,74 € 2,43 €

Cena za m.j.:
9,72 €

Popis

Zloženie: Aqua, Sodium Laureth Sulphate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Sodium Laureth Sulfate, Cocamide DEA/Glycol Stearate, Cocamide DEA, Propylene Glycol, Benzyl Alcohol/Methylchloroisothiazolinone/Methylisothiazolinone, Citric Acid, Parfum.
Popis veterinárneho prípravku: Biela opalizujúca perleťová viskózna kvapalina s vôňou harmančeka.
Charakteristika: Šampón s optimalizovaným zložením má silný čistiaci účinok a zároveň obsahuje vyživujúce látky, ktoré vyživujú a chránia kožu a srsť a obnovujú lipidovú vrstvu. Srsť sa ľahko rozčesáva a zostáva hebká. Na pravidelné použitie.
Oblasť použitia: Kozmetický veterinárny prípravok. Univerzálny šampón pre psy.
Dávkovanie a spôsob použitia: Šampón zrieďte vlažnou vodou. Bežné odporúčané množstvo je 15 ml šampónu na 10 kg telesnej hmotnosti. Množstvo šampónu potrebné na kúpanie psa nalejte do 0,5 litra vlažnej vody. Pre väčších psov použite 40 - 70 ml do 1,5 litra vody. Pripravený roztok jemne votrite do vopred navlhčenej srsti zvieraťa, až sa vytvorí pena. Následne srsť dôkladne opláchnite veľkým množstvom vlažnej vody.
Upozornenie: Pred kúpaním psa napojte, aby sa nenapil zo šampónovej vody. Vyvarujte sa tomu, aby sa šampón dostal do očí, uší či úst zvieraťa.
Skladovanie a upozornenie na spôsob nakladania a zneškodnenia veterinárneho prípravku a obalu : Skladujte pri izbovej teplote od + 15°C do + 25°C v pôvodnom obale na suchom mieste. Uchovávať mimo dohľadu a dosahu detí.
Upozornenie na spôsob nakladania a zneškodnenia nepoužitého veterinárneho prípravku a obalu: Nepoužité a nespotrebované veterinárne prípravky a ich obaly sa likvidujú v zmysle platných právnych predpisov.
Schvaľovacie číslo: 204/K/22-S

Typ kozmetiky: šampóny
Objem: 0,250 l
 
 

   Najpredávanejšie