Platba kartou Možnosť platiť kartou

Doprava zadarmo Doprava zadarmo pri
nákupe nad 50,- €

Možnosť platiť
kartou

Ikona doprava zadarmo Doprava zadarmo pri
nákupe nad 50,- €

Ikona kontakt Tel: +421905555555
Email: info@info.sk

ROYAL CANIN FBN PERSIAN KITTEN 2Kg -krmivo pre perzské mačiatka
50721219-1

ROYAL CANIN FBN PERSIAN KITTEN 2Kg -krmivo pre perzské mačiatka

Tovar na sklade

Môžete ho mať doručený už 13.02.2023

Náš kód: 550721219

Minimálny odber: 1 ks

Počet kusov v kartóne: 1

 

Cena za 1ks:
31,92 €

Cena za m.j.:
15,96 €

Popis

Granule Royal Canin Kitten Persian sú jedinečnou receptúrou navrhnuté tak, aby spĺňali všetky podmienky pre spokojný a zdravý rast perzského mačiatka.
Exkluzívne zloženie
Granulky majú exkluzívne zloženie s obsahom omega 3 a 6 mastných kyselín, ktoré napomáhajú pri podpore zdravej kože a srsti.
Brachycefalická čeľusť
Špeciálne navrhnuté malé obdĺžnikové granule s jemnou textúrou pre perzské mačiatko s atypickou čeľusťou pre lepšie uchopenie a prežúvanie.
Zdravý rast a dlhá srsť
Počas rastu sa Perzským mačatám vyvíja dlhá, hustá a jemná srsť, čo je charakteristickou črtou tohto plemena. S prispôsobeným obsahom bielkovín a vyváženým obsahom vitamínov a minerálov (vrátane vápnika a fosforu) na podporu zdravého rastu prispievajú granulky k zdraviu pokožky a srsti.
Podpora imunitného systému
Počas obdobia rastu sa imunitný systém vyvíja postupne. Granulky preto obsahujú patentovaný komplex antioxidantov, vrátane vitamínu E na podporu prirodzenej obranyschopnosti.
Zdravé trávenie
V období rastu sa tráviaci systém mačaťa postupne vyvíja. Kombinácia vysoko stráviteľných bielkovín (L.I.P) podporuje zdravé trávenie a obmedzuje množstvo fermentovateľných zvyškov v čreve. Prispôsobený obsah vlákniny (vrátane psyllia) a prebiotík zabezpečujú rovnováhu črevnej mikroflóry. Granulky tiež obsahujú frukto-oligosacharidy a repnú dužinu, ktoré udržujú vyváženú črevnú mikroflóru, a EPA / DHA, ktoré chránia črevnú sliznicu.
Zloženie: dehydratované hydinové bielkoviny, ryža, živočíšne tuky, kukurica, rastlinný bielkovinový izolát*, hydrolyzované živočíšne bielkoviny, rastlinná vláknina, sušená repná dužina, kvasnice a ich časti, rybí tuk, sójový olej, minerálne látky, semená a plevy psyllia (0,5 %), frukto-oligosacharidy, hydrolyzované kvasnice (zdroj mannán-oligosacharidov), výťažok z kvasníc (zdroj betaglukánov), borákový olej, výťažok z nechtíka lekárskeho (zdroj luteínu).
* L.I.P.: proteíny selektované pre ich vysokú stráviteľnosť.
Doplnkové látky (na 1 kg):
Výživné doplnkové látky: Vitamín A: 32000 IU, Vitamín D3: 900 IU, Vitamín E: 650 mg, E1 (Železo): 33 mg, E2 (Jód): 3,4 mg, E4 (Meď): 10 mg, E5 (Mangán): 44 mg, E6 (Zinok): 128 mg, E8 (Selén): 0,07 mg
Technologické doplnkové látky: Klinoptilolit sedimentárneho pôvodu: 10 g
Konzervačné látky - Antioxidanty.
Analytické zložky: Bielkoviny: 32 % - Oleje a tuky: 22 % - Popol: 7,9 % - Vláknina: 2,7 % - Vápnik: 1,2 % - Fosfor: 1 % - Na 1 kg: Omega-6 mastné kyseliny: 49,9 g - Omega-3 mastné kyseliny: 10,6 g.
Skladovanie: Krmivo skladujte na suchom, tmavom a chladnom mieste, zamedzte prísunu vzduchu.

Kategorie krmiv: prémiové
Určenie krmiva: gravidita a laktácia
Hmotnosť (kg): 2 kg
Vek zvieraťa: Do 1 roku
Vek mačky: mačiatko
 
 

   Najpredávanejšie