Platba kartou Možnosť platiť kartou

Doprava zadarmo Doprava zadarmo pri
nákupe nad 50,- €

Možnosť platiť
kartou

Ikona doprava zadarmo Doprava zadarmo pri
nákupe nad 50,- €

Ikona kontakt Tel: +421905555555
Email: info@info.sk

MONGE LECHAT EXCELLENCE Cat litter 2,5kg prírodná hrudkujúca kukuričná podstielka pre mačky

MONGE LECHAT EXCELLENCE Cat litter 2,5kg prírodná hrudkujúca kukuričná podstielka pre mačky

Tovar na sklade

Môžete ho mať doručený už 16.07.2024

Náš kód: 851

Minimálny odber: 1 ks

Počet kusov v kartóne: 6

 

Cena za 1ks:
11,04 €

Cena za m.j.:
4,42 €

Popis

Organická podstielka pre mačky od Lechat Excellence navrhnutá tak, aby vyhovovala potrebám vašej mačky. Vyrobená zo 100% talianskej kukurice, pohlcuje nepríjemný zápach mačacieho moču a má účinný antibakteriálny účinok vďaka rastlinnej a minerálnej aktívnej zložke, ktorá rozkladá molekuly zodpovedné za nepríjemný zápach a zabraňuje šíreniu baktérií.
Úplne netoxická a bezprašná organická podstielka Lechat rešpektuje dýchací systém domáceho miláčika, takže je vhodná aj pre mačiatka a pomáha predchádzať nepríjemným alergickým reakciám. Nelepí sa na labky, čím zaisťuje mačkám pohodlie a zabraňuje roznášaniu nečistôt po byte.
Vysoká absorpčná a hrudkujúca schopnosť: pri kontakte s tekutinami zhlukuje a vytvorí malé hrudky, ktoré sa dajú ľahko odstrániť. Je ekologicky kompatibilná a má malý vplyv na životné prostredie, je biologicky odbúrateľná a možno ju likvidovať priamo s mokrým odpadom alebo v obmedzenej miere cez toaletu.
Inštrukcie: naplňte mačaciu toaletu podstielkou Lechat Excellence asi 5/7 cm vrstvou, podľa potrieb vašej mačky. Pri čistení odstráňte hrudky a pevný odpad a pridajte čistú podstielku. Znečistenú podstielku a tuhý odpad môžete spláchnuť do toalety alebo vyhodiť do kompostu.

Vhodné do toaliet: áno
Druh steliva: Kukurica
Určenie: mačky
Hmotnosť: 2,5 kg
 
 

   Najpredávanejšie