Platba kartou Možnosť platiť kartou

Doprava zadarmo Doprava zadarmo pri
nákupe nad 50,- €

Možnosť platiť
kartou

Ikona doprava zadarmo Doprava zadarmo pri
nákupe nad 50,- €

Ikona kontakt Tel: +421905555555
Email: info@info.sk

JRS Cat´s best Original 2,1kg/5l hrudkujúca podstielka

JRS Cat´s best Original 2,1kg/5l hrudkujúca podstielka

Tovar na sklade

Môžete ho mať doručený už 30.05.2022

Náš kód: 24011

Minimálny odber: 1 ks

Počet kusov v kartóne: 10

 

Cena za 1ks:
7,34 €

Cena za m.j.:
3,50 €

Popis

Podstielka Cat´s best Original pohlcovač pachu
Veľmi dobre hrudkujúca a biologicky odbúrateľná podstielka nielen pre mačky, ale aj králiky a malé hlodavce. Hygienicky čistá, mäkká a príjemná pre labky.
Cat 's Best je vyrobený z prírodných rastlinných vlákien. Vďaka tomu je možné likvidovať použitú podstielku v toalete, podobne ako toaletný papier. Pri jeho použití strávite minimum času upratovaním mačacej toalety a znížite až 3 x náklady.
Výrobok je až 3x úspornejšie než bežná podstielka, pretože tekutiny sú u podstielky Cat 's Best viazané v kapilárnom systéme prírodných rastlinných vlákien oveľa efektívnejšie. Vďaka tomu je podstielka Cat 's Best oveľa úspornejšie v spotrebe a tým aj výrazne cenovo výhodnejšie ako mnohé iné.
Cat 's Best môže zostať v toalete bez nepríjemného zápachu dlhšie, vďaka efektívnej absorpcií pachu. Tým sa redukujú materiálové náklady a prácnosť pri čistení a napĺňaní toalety na minimum.
Podstielka Cat 's Best sa skladá z peliet rastlinných vlákien. Preto je oveľa ľahšie a ľahšie sa prenáša ako porovnateľná minerálna podstielka. Ušetrí Vám pri svojej vysokej efektivite hmotnosť pri preprave a skladovaciu plochu. "Kompostovateľný" a "biologicky odbúrateľný" nie je to isté! Podstielka je v súčasnej dobe jediná hrudkujúca podstielka, ktorá má obidve tieto vlastnosti súčasne. Preto môžete obsah Vašej mačacej toalety vyhodiť na kompost alebo do popolnice na biologickými odpadmi. Vďaka redukovanému množstvo odpadov ušetríte navyše ďalšie peniaze.
Pri výrobe podstielky Cat 's Best sa používajú tá najlepšia rastlinné vlákna, ktoré sú získavané z neošetrených domácich jedlí a smrekov. Tieto dreviny sú priebežne obnovované. Ich zhodnotené slúži na udržané prirodzených, zdravých lesov.

Vhodné do toaliet: áno
Určenie: mačky
Hmotnosť: 2,1 kg
Druh steliva: Hrudkujúci
Objem: 5 l
 
 

   Najpredávanejšie