Platba kartou Možnosť platiť kartou

Doprava zadarmo Doprava zadarmo pri
nákupe nad 50,- €

Možnosť platiť
kartou

Ikona doprava zadarmo Doprava zadarmo pri
nákupe nad 50,- €

Ikona kontakt Tel: +421905555555
Email: info@info.sk

Akcia 45%
COBBYS PET LUCAT UNIVERSAL SHAMPOO 5L šampón pre mačky s harmančekom

COBBYS PET LUCAT UNIVERSAL SHAMPOO 5L šampón pre mačky s harmančekom

Tovar na sklade

Môžete ho mať doručený už 16.07.2024

Náš kód: 42163

Minimálny odber: 1 ks

Počet kusov v kartóne: 1

 

Akcia 45% platí do: 31.07.2024 (Cena za 1ks)
36,00 € 19,80 €

Cena za m.j.:
3,96 €

Popis

Zloženie: Aqua, Sodium Laureth Sulphate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Sodium Laureth Sulfate, Cocamide DEA/Glycol Distearate, Cocamide DEA, Propylene Glycol/ Benzyl Alcohol/Methylchloroisothiazolinone/Methylisothiazolinone, Chamomilla Recutita Flower Extract, Citric Acid, Parfum.
Popis veterinárneho prípravku: Žltá opalizujúca perleťová viskózna kvapalina s vôňou harmančeka.
Charakteristika: Šampón s optimalizovaným zložením má silný čistiaci účinok a zároveň obsahuje vyživujúce látky, ktoré vyživujú a chránia kožu a srsť a obnovujú lipidovú vrstvu. Srsť sa ľahko rozčesáva a zostáva hebká. Na pravidelné použitie.
Oblasť použitia: Kozmetický veterinárny prípravok. Univerzálny šampón pre mačky.
Dávkovanie a spôsob použitia: Šampón zrieďte vlažnou vodou. Bežné odporúčané množstvo je 15 ml šampónu na 10 kg telesnej hmotnosti. Množstvo šampónu potrebné na kúpanie psa nalejte do 0,5 litra vlažnej vody. Pre väčších psov použite 40 - 70 ml do 1,5 litra vody. Pripravený roztok jemne votrite do vopred navlhčenej srsti zvieraťa, až sa vytvorí pena. Následne srsť dôkladne opláchnite veľkým množstvom vlažnej vody.
Upozornenie: Pred kúpaním mačku napojte, aby sa nenapila zo šampónovej vody. Vyvarujte sa tomu, aby sa šampón dostal do očí, uší a úst zvieraťa.
Skladovanie a upozornenie na spôsob nakladania a zneškodnenia veterinárneho prípravku a obalu : Skladujte pri izbovej teplote od + 15°C do + 25°C v pôvodnom obale na suchom mieste. Uchovávať mimo dohľadu a dosahu detí.
Upozornenie na spôsob nakladania a zneškodnenia nepoužitého veterinárneho prípravku a obalu: Nepoužité a nespotrebované veterinárne prípravky a ich obaly sa likvidujú v zmysle platných právnych predpisov.
Schvaľovacie číslo: 208/K/22-S

Typ kozmetiky: šampóny
Veľkosť: 5L
Objem: 5 l
 
 

   Najpredávanejšie