Platba kartou Možnosť platiť kartou

Doprava zadarmo Doprava zadarmo pri
nákupe nad 50,- €

Možnosť platiť
kartou

Ikona doprava zadarmo Doprava zadarmo pri
nákupe nad 50,- €

Ikona kontakt Tel: +421905555555
Email: info@info.sk

ROYAL CANIN HAIR & SKIN JELLY 85g kapsička v želé pre mačky na krásnu srsť

ROYAL CANIN HAIR & SKIN JELLY 85g kapsička v želé pre mačky na krásnu srsť

Tovar na sklade

Môžete ho mať doručený už 11.12.2023

Náš kód: 579311721

Minimálny odber: 1 ks

Počet kusov v kartóne: 12

 

Cena za 1ks:
1,56 €

Cena za m.j.:
18,35 €

Popis

Ak vaša mačka prijíma správne množstvo živín, jej srsť je nádherná. V opačnom prípade môže byť jej srsť aj celkové zdravie v zlom stave. Kapsička pre mačky v želé ROYAL CANIN® Intense Beauty in Jelly obsahuje patentovaný komplex antioxidantov a mastných kyselín (omega-3 a omega-6), ktoré spoločne podporujú zdravie kože i srsti vašej mačky.
Zdravie kože i srsti sú pre kvalitu života vašej mačky nesmierne dôležité. Obklopujú celé telo a sú ukazovateľom toho, či je mačka v poriadku. Ako sa hovorí, zovňajšok často odráža to, čo sa deje vo vnútri. Kapsička ROYAL CANIN® Intense Beauty in Jelly zaistí vašej mačke krásnu a zdravú srsť, ale aj celkové zdravie.
Zloženie kapsičky pre mačky v želé ROYAL CANIN® Intense Beauty in Jelly tiež pomáha zachovávať ideálnu váhu. Obsahuje iba 3,7 % tuku, ktorý predchádza priberaniu, a optimálne množstvo bielkovín, vďaka ktorým sa správne vyvíjajú a rastú svaly. Vrecko tiež udržuje zdravé močové cesty a správne fungovanie močového mechúra. Medzi ďalšími živinami sú zložky tohto krmiva kvôli dobrej chutnosti zahrnuté ryby a mäso, ďalej tiež veľa rastlinných derivátov poskytujúcich vitamíny a minerály, ktoré vyživujú kožu a srsť.
Zloženie:
Mäsové deriváty a deriváty živočíšneho pôvodu, ryby a rybie deriváty, obilniny, výťažky z rastlinných proteínov, oleje a tuky, deriváty rastlinného pôvodu, minerály, rôzne cukry.
Doplnkové látky:
Vitamín D3: 100 IU, E1 (železo): 7 mg, E2 (jód): 0,23 mg, E4 (meď): 1,8 mg, E5 (mangán): 2,1 mg, E6 (zinok): 21 mg.

Hmotnosť (kg): 0,085 kg
 
 

   Najpredávanejšie