Platba kartou Možnosť platiť kartou

Doprava zadarmo Doprava zadarmo pri
nákupe nad 50,- €

Možnosť platiť
kartou

Ikona doprava zadarmo Doprava zadarmo pri
nákupe nad 50,- €

Ikona kontakt Tel: +421905555555
Email: info@info.sk

Akcia 20%
FELIX Fantastic DUO kapsička 4x85g kurča a ľadvinky, hovädzie a hydinové, morka a pečeň, jahňacie a teľacie v želé

FELIX Fantastic DUO kapsička 4x85g kurča a ľadvinky, hovädzie a hydinové, morka a pečeň, jahňacie a teľacie v želé

Tovar na sklade

Môžete ho mať doručený už 13.02.2023

Náš kód: 17612

Minimálny odber: 1 ks

Počet kusov v kartóne: 12

 

Akcia 20% platí do: 31.03.2023 (Cena za 1ks)
3,11 € 2,49 €

Cena za m.j.:
7,32 €

Popis

Felix Fantastic DUO kurča a ľadvinky, hovädzie a hydinové, morka a pečeň, jahňacie a teľacie 4× 85 g
FELIX Duo je rad neodolateľných krmív pre mačky, ktoré vyzerajú, voňajú a chutia tak lahodne, ako jedlo, ktoré by ste sami uvarili. Každá receptúra, vyrobená z kvalitných surovín, obsahuje krehké kúsky kombinujúce dve neodolateľné chute v želé. Tak si vaša mačka môže pochutnať na dvoch obľúbených chutiach naraz!
Zároveň sú zdrojom omega-6 mastných kyselín a majú správnu kombináciu vitamínov, aby udržali vašu mačku plnú energie a pripravenú na šantenie! Sú plné dobrôt a uspokoja 100 % denných potrieb vašej mačky, keď sú podávané podľa kŕmneho návodu. To nie je všetko! FELIX Duo je dostupný v celom rade neodolateľných receptúr v lahodnom želé, aby každý deň uspokojil lásku vašej mačky po rozmanitosti. Naozaj dvojnásobne vynikajúci! Mačacie krmivo FELIX je jednoducho neodolateľné!
100 % kompletné a vyvážené
Vitamíny D a E
Zdroj omega-6 mastných kyselín
Bez farbív, so stále rovnakou skvelou chuťou!
Duo s lahodnou chuťou hovädzieho a hydinového v želé: mäso a výrobky živočíšneho pôvodu* (14 %, z toho hovädzie 2 % a hydinové 2 %), bielkovinové extrakty rastlinného pôvodu, ryby a vedľajšie výrobky z rýb, minerálne látky, cukry.
Duo s lahodnou chuťou kuraťa a ľadviniek v želé: mäso a výrobky živočíšneho pôvodu* (14 %, z toho kurča 2 %, obličky 2 %), bielkovinové extrakty rastlinného pôvodu, ryby a vedľajšie výrobky z rýb, minerálne látky, cukry.
Duo s lahodnou chuťou jahňacieho a teľacieho v želé: mäso a výrobky živočíšneho pôvodu* (14 %, z toho jahňacie 2 %, teľacie 2 %), bielkovinové extrakty rastlinného pôvodu, ryby a vedľajšie výrobky z rýb, minerálne látky, cukry.
Duo s lahodnou chuťou morky a pečene v želé: mäso a výrobky živočíšneho pôvodu* (14 %, z toho morka 2 % a pečeň 2 %), bielkovinové extrakty rastlinného pôvodu, ryby a vedľajšie výrobky z rýb, minerálne látky, cukry.
*kúsky: 44 % mäso a výrobky živočíšneho pôvodu.
Analytické zložky
Vlhkosť: 82 %,
Proteín: 11,5 %,
Obsah tuku: 2,5 %,
Obsah anorganických látok: 2,5 %,
Hrubá vláknina: 0,05 %,
Omega-6 mastné kyseliny: 0,4 %
Dávkovanie: Dospelú mačku s priemernou hmotnosťou (4 kg) kŕmte 4 kapsičkami denne, najmenej v dvoch samostatných dávkach. Uvedená kŕmna dávka je určená pre stredne aktívne dospelé mačky v prirodzenom prostredí. Individuálne potreby sa môžu líšiť a kŕmnu dávku je preto nutné prispôsobiť tak, aby si vaša mačka udržala optimálnu hmotnosť. Podávajte pri izbovej teplote. Čistá čerstvá pitná voda by mala byť vždy k dispozícii.

Vek zvieraťa: Od 1 roku
Hmotnosť (kg): 0,340 kg
Príchuť: mix príchutí
 
 

   Najpredávanejšie