Platba kartou Možnosť platiť kartou

Doprava zadarmo Doprava zadarmo pri
nákupe nad 39,- €

Možnosť platiť
kartou

Ikona doprava zadarmo Doprava zadarmo pri
nákupe nad 39,- €

Ikona kontakt Tel: +421905555555
Email: info@info.sk

       
ROYAL CANIN CCN MINI DERMACOMFORT 1kg

ROYAL CANIN CCN MINI DERMACOMFORT 1kg

Tovar na sklade

Objednávkové číslo: 1000277

EAN: 3182550893886

Minimálny odber: 1 ks

Počet kusov v balení: 1

 

Cena za 1ks:
10,90 €

Popis

Krmivo ROYAL CANIN® Dermacomfort Mini so zníženým obsahom alergénov je starostlivo pripravované za použitia špeciálne vybraných bielkovín.
Vedeli ste, že podráždenie pokožky je najčastejším dôvodom, prečo musí pes k veterinárovi? Citlivá, svrbiaca koža znamená veľa škrabania. Koža sa tak môže poškodiť pazúrikmi a hrozí riziko infekcie.
Krmivo ROYAL CANIN® Dermacomfort Mini so zníženým obsahom alergénov je starostlivo pripravované za použitia špeciálne vybraného spektra bielkovín. Táto špeciálne upravená výživa pomáha udržiavať pokožku vášho psa v čo najlepšom stave. Tiež pomáha udržiavať srsť hustú a zdravú. Granule pre psy ROYAL CANIN® Dermacomfort Mini, vhodné pre psov do 10 kg, obsahujú starostlivo navrhnuté granulr, ktoré dokonale vyhovujú zubom vášho psa. Obsahuje mastné kyseliny omega 3 a omega 6, vrátane kyselín GLA, EPA a DHA, ktoré podporujú a vyživujú kožu, ktorá je vďaka tomu menej citlivá na dráždivé látky v okolitom prostredí.
Po 2 mesiacoch užívania tohto krmiva si 91% majiteľov psov všimlo zlepšenie. To znamená, že výsledky krmivá sú preukázaným úspechom.

 
 

   Najpredávanejšie