Platba kartou Možnosť platiť kartou

Doprava zadarmo Doprava zadarmo pri
nákupe nad 39,- €

Možnosť platiť
kartou

Ikona doprava zadarmo Doprava zadarmo pri
nákupe nad 39,- €

Ikona kontakt Tel: +421905555555
Email: info@info.sk

Akcia 60%
DELIKAN SUPRA Mix 25/12 15kg
043-1

DELIKAN SUPRA Mix 25/12 15kg

Tovar na sklade

Náš kód: 9043

Minimálny odber: 1 ks

Počet kusov v kartóne: 1

 

Akcia 60% platí do: 31.07.2020 (Cena za 1ks)
72,76 € 29,10 €

Cena za m.j.:
1,94 €

Popis

Kompletné superprémiové krmivo, vyrobené z najkvalitnejších surovín dostupých na svetových trhoch. Ide o mix tvarov a chutí, ktoré vyhovujú väčšine psov bez záťaže. Kvalitné hydinové múčka (iba hydinové) je jedinečný zdroj energie s vysokým obsahom bielkovín a nízkym obsahom tukov. Kukurica, kukuričný glutén a ryže dodávajú potrebné sacharidy. Neobsahuje pšenicu a sóju. Tuky (hydinový tuk a lososový extrakt) zabezpečujú prísun Omega 3 a Omega 6 nenasýtených mastných kyselín a sú v optimálnom pomere ako zdroj energie. Chondroprotektíva spolu s minerálnymi doplnkami a vitamínmi optimalizujú vývoj pohybového aparátu. Dodané sú tomuto krmivu tiež probiotické zložky, udržujúci črevnú mikroflóru.
Zloženie: obilniny a vedľajšie výrobky z obilnín (ryža, kukurica, kukuričný glutén, pšeničné klíčky), mäso a produkty živočíšneho pôvodu (hydinové múčka, extrakt z hydinovej pečene), tuky a oleje (hydinový tuk, lososový extrakt), cukrovej repy, prídavky na zlepšenie pohybového aparátu (chondroprotektíva), yucca, probiotiká, minerálne látky a vitamíny. Ďalej obsahuje antioxidanty, konzervanty, farbivá, ochucovadlá.
Analytické zložky: N-látky 25,0%, oleje a tuky 12,0%, popol 7,0%, vláknina 3,0%.
Spôsob kŕmenia: krmivo podávame v suchom stave, prípadne preliate vlažnou vodou alebo vlažným vývarom. Po preliatí odporúčame podávať za 10 minút, až granule nasiaknu tekutinu. Zvieraťu je nutné zabezpečiť dostatok čerstvej vody na pitie.

Hmotnosť: 15 kg
CATEGORY_ANIMAL_FOOD: SUPERPREMIUM
Vek zvieraťa: Od 1 roku
Vek psa: dospelý pes
Aktivita zvieraťa: Normálne
Veľkosť plemena: stredné
Určenie krmiva: bežné krmivo
 
 

   Najpredávanejšie