Platba kartou Možnosť platiť kartou

Doprava zadarmo Doprava zadarmo pri
nákupe nad 50,- €

Možnosť platiť
kartou

Ikona doprava zadarmo Doprava zadarmo pri
nákupe nad 50,- €

Ikona kontakt Tel: +421905555555
Email: info@info.sk

Akcia 60%
DENTAL Ježko na čistenie zubov so 7ks hovädzími dentálnymi pochúťkami pre psov
1604-1

DENTAL Ježko na čistenie zubov so 7ks hovädzími dentálnymi pochúťkami pre psov

Tovar na sklade

Môžete ho mať doručený už 01.03.2021

Náš kód: 41604

Minimálny odber: 1 ks

Počet kusov v kartóne: 6

 

Akcia 60% platí do: 28.02.2021 (Cena za 1ks)
11,39 € 4,56 €

Popis

Hračka a pochúťka v jednom. Psík si hravo vyčistí zuby aj ústnu dutinu a popritom sa aj zabaví. Ježko je vyrobený zo špeciálnej prírodnej a odolnej gumy s jedlými dentálnymi pichliačmi - pochúťkami.
Potom, ako psík zje dentálne pichliače, ježka znova naplňte pochúťkami z náhradného balenia tak, že do otvorov na hračke vsuniete náhradnú pochúťky. Navyše, sa na spodnej časti hračky nachádza otvor cez ktorý viete spadnuté časti pochúťky vybrať.
Zloženie: Zemiakový škrob, hrachový škrob, hovädzie mäso, rastlinný glycerín, hydrolyzovaná aminokyselina, kvasnicový prášok, uhličitan vápenatý, rastlinný olej, vaječný žĺtkový prášok (zdroj lecitínu), fialová sladká zemiaková múka, ľanový olej (zdroj Omega-3 a Omega-6 mastné kyseliny), glukozamín, chondroitín sulfát, fruktooligosacharidy, multivitamín, konzervované zmesou tokoferolov a extraktu z rozmarínu, karamel.
So 100% stráviteľnými dentálnymi pichliačmi, ktoré majú unikátnu textúru pre zubnú hygienu. Navyše sú bezlepkové s pridaným hovädzím mäsom. Ideálne pre zdravie zvierat. Obsahujú Omega-3 a Omega-6 mastné kyseliny ako aj vitamínmi. BEZ UMELÝCH príchutí, farbív, konzervačných látok. Pomáha pri dentálnej hygiene, nakoľko pomáha znižovať tvorbu zubného povlaku a kameňa pri žuvaní psa. Kognitívne funkcie: Omega-3 mastné kyseliny a lecitín sú dôležité pri udržiavaní účinnej funkcie mozgu a nervov. Imunitná podpora: Vitamíny sú nevyhnutné pre zdravý imunitný systém. Koža a srsť: Omega-3 a Omega-6 mastné kyseliny zabezpečujú zdravú pokožku a lesklý srsť. Pohyblivosť: Glukozamín v kombinácii s chondroitin sulfátom podporujú flexibilitu a pohyblivosť.
Pochúťky DENTAL sú vhdoné pre psov od 6.mesiaca veku.
na 100% stráviteľné
na 100% bezlepkové
na 100% prírodné bez umelých farbív, schuťnovadiel a konzervantov

Typ: pamlsok
Typ vitamínu: pre zdravý chrup
 
 

   Najpredávanejšie