Platba kartou Možnosť platiť kartou

Doprava zadarmo Doprava zadarmo pri
nákupe nad 50,- €

Možnosť platiť
kartou

Ikona doprava zadarmo Doprava zadarmo pri
nákupe nad 50,- €

Ikona kontakt Tel: +421905555555
Email: info@info.sk

AXIS špeciálny šampón pre bulldogov 250ml

AXIS špeciálny šampón pre bulldogov 250ml

Tovar na sklade

Môžete ho mať doručený už 13.12.2022

Náš kód: 19295

Minimálny odber: 1 ks

Počet kusov v kartóne: 1

 

Cena za 1ks:
9,18 €

Cena za m.j.:
36,72 €

Popis

Je členom vašej rodiny buldoček? A hľadáte pre neho šampón, ktorý je šitý na mieru presne tejto rase? Odporúčame vám zapojiť do hygieny Axis šampón, konkrétne špeciál práve pre buldogy. Poskytne vášmu štvornohému parťákovi dôkladnú hydratáciu srsti a kože, a to zásluhou manukového a kokosového mlieka, ktoré šampón pre psov Axis - špeciál pre buldogov obsahuje. Vďaka tomu bude koža aj srsť maznáčika zdravá a upravená.
Šampón je určený na hygienu psa, špeciálne určený pre starostlivosť o najcitlivejšiu pokožku. S obsahom mlieka z manuky a kokosového mlieka zmierňuje podráždenie a svrbenie kože, zároveň zvlhčuje a tonizuje pokožku.
Zloženie na 100 ml: mlieko z manuky 1g, kokosové mlieko 1g, saponát, vonná látka a rozpúšťadlo do 100,0ml.
Navlhčite srsť vlažnou vodou,votrite do nej šampón,kým sa nevytvorí pena, nechajte pôsobiť niekoľko minút a potom všetko dôkladne opláchnite vodou.
Upozornenie: vyhnite sa priamemu kontaktu šampónu s očami alebo sliznicami zvieraťa, ak sa to predsa len stane, poriadne vymyte postihnuté miesta vodou. Skladujte v uzatvorenom obale, na suchom, chladnom a tmavom mieste.

Objem: 0,250 l
Typ kozmetiky: šampóny
 
 

   Najpredávanejšie