Platba kartou Možnosť platiť kartou

Doprava zadarmo Doprava zadarmo pri
nákupe nad 50,- €

Možnosť platiť
kartou

Ikona doprava zadarmo Doprava zadarmo pri
nákupe nad 50,- €

Ikona kontakt Tel: +421905555555
Email: info@info.sk

Akcia 20%
ARPALIT Dog Elektronický repelent pre psov

ARPALIT Dog Elektronický repelent pre psov

Tovar na sklade

Môžete ho mať doručený už 20.04.2021

Náš kód: 18471

Minimálny odber: 1 ks

Počet kusov v kartóne: 1

 

Akcia 20% platí do: 30.04.2021 (Cena za 1ks)
31,29 € 25,03 €

Popis

Arpalit ® Dog
Elektronický repelent
Charakteristika:
Elektronický repelent obsahuje mikročip, ktorý vydáva ultrazvukové impulzy o frekvencii 40 kHz nepočuteľné pre človeka a zviera. Ultrazvukové impulzy rušia a odpudzujú parazity v okruhu 3 m od zvieraťa, a tým bránia jeho napadnutiu. Po 35 dňoch od nasadenia sa obvykle na tele zvieraťa parazity nevyskytujú. Tento stav zotrváva po dobu účinnosti elektronického repelentu, a to 10 mesiacov od prvej aktivácie. Elektronický repelent Arpalit ® je neškodný pre ľudí aj zvieratá. Nie je toxický, je bez zápachu a vône. K výraznému zníženiu výskytu parazitov dochádza po 7 dňoch od nasadenia elektronického repelentu.
Indikácie:
Účinnosť elektronického repelentu Arpalit ® neklesá vo vlhkosti a v daždi. Pred kúpaním zvieraťa sa musí odložiť. Veterinárny technický prostriedok elektronický repelent Arpalit ® sa pripne na obojok otvorom smerom k telu zvieraťa.
Spôsob použitia:
Vyberte prístroj z obalu a odstráňte červenú poistku. Po 10 násobnom zablikaní LED svetla sa zariadenie aktivuje. Elektronický repelent Arpalit ® upevnite na obojok zvieraťa. Po aktivácii elektronického repelentu je odhadovaná životnosť batérie 1 rok. Otvor s mriežkou, odkiaľ sú vydávané ultrazvukové vlny, musí smerovať k telu zvieraťa. Elektronický repelent Arpalit ® napája lítiová batéria, ktorú nie je možné vymeniť. Pre kontrolu funkcie elektronického repelentu stisnite tlačidlo, rozsvietenie LED žiarovky signalizuje, že je zariadenie funkčné.
Zvláštne upozornenia:
Neotvárajte. Uchovávajte mimo dosahu detí. Zariadenie je malé, dbajte na zvýšenú pozornosť pri manipulácii u malých detí. Chráňte elektronický repelent Arpalit ® pred poškodením v prítomnosti iných zvierat.
Zvláštne podmienky pre uchovanie:
Chráňte pred potopením vo vode.

Druh antiparazitík: obojok
 
 

   Najpredávanejšie