Platba kartou Možnosť platiť kartou

Doprava zadarmo Doprava zadarmo pri
nákupe nad 50,- €

Možnosť platiť
kartou

Ikona doprava zadarmo Doprava zadarmo pri
nákupe nad 50,- €

Ikona kontakt Tel: +421905555555
Email: info@info.sk

RAFI paštéta s hovädzími držkami, bravčovou šunkou, čučoriedkami a brusnicami 500g - kapsička

RAFI paštéta s hovädzími držkami, bravčovou šunkou, čučoriedkami a brusnicami 500g - kapsička

Tovar na sklade

Môžete ho mať doručený už 13.02.2023

Náš kód: 40581

Minimálny odber: 1 ks

Počet kusov v kartóne: 10

 

Cena za 1ks:
2,83 €

Cena za m.j.:
5,66 €

Popis

Receptúra ??mokrého krmiva Rafi s hovädzím žalúdkom a bravčovou šunkou bola prispôsobená nutričným požiadavkám dospelých psov na základe moderných štandardov. Je vyváženým zdrojom ľahko stráviteľných a zdravých bielkovín a tukov. Obsahuje všetky potrebné minerály a vitamíny v množstvách pokrývajúcich dennú potrebu. Zaisťuje správnu mineralizáciu kostí a zubov a správny priebeh všetkých metabolických procesov.
Prídavok čučoriedok a brusníc obohacuje stravu psa o mnoho cenných biologicky aktívnych zlúčenín a tymián zvyšuje chutnosť krmiva.
Tým, že svojmu psovi dáte Rafi, priaznivo ovplyvníte stav jeho kože a srsti. Krmivo je bohaté na zdraviu prospešné zložky, ako je lyzín, leucín, metionín a cystín. Živočíšne produkty sú prirodzeným zdrojom selénu, železa a medi. Ide o zložky, ktoré podporujú odolnosť organizmu proti škodlivým faktorom životného prostredia. Rafi s čoriedkou a brusnicou má mimoriadnu chuť zvýraznenú ovocím a tymiánom, ktorá napodobňuje prírodné živiny.
Dolina Noteci do svojich produktov nepridáva zvýrazňovače chuti ani umelé farbivá.
Zloženie: mäso a výrobky živočíšneho pôvodu 65 % (hovädzie žalúdky 4 %, bravčová šunka 4 %), ovocie (čučoriedky 2 %, brusnica 2 %), minerálne látky, oleje a tuky (ľanový olej 0,2 %), sušený tymian 0,01 %.
Analytické zložky: surová bielkovina - 9 %, surový tuk - 7 %, surový popol - 2,5 %, surová vláknina - 0,8 %, vlhkosť - 78 %, vápnik - 0,3 %, fosfor - 0,25 %.
Prísady: výživové doplnky/kg: Vitamín D3 - 450 IU, Vitamín E - 40 mg, Zinok (oxid zinočnatý) - 30 mg, Mangán (oxid mangánatý (II)) - 2 mg, Meď (síran meďnatý, pentahydrát) - 0,4 mg, Jód (poťahovaný, granulovaný jodičnan vápenatý, bezvodý) - 0,3 mg.
Podávajte jedlo pri izbovej teplote rozdelené na najmenej dve jedlá denne. Do diéty zavádzajte potravu postupne po dobu asi piatich dní. Zabezpečte stály prístup k pitnej vode. Grain free - bezlepkové.

Príchuť: s hoväzím mäsom
Vek psa: dospelý pes
Hmotnosť (kg): 0,500 kg
 
 

   Najpredávanejšie