Platba kartou Možnosť platiť kartou

Doprava zadarmo Doprava zadarmo pri
nákupe nad 50,- €

Možnosť platiť
kartou

Ikona doprava zadarmo Doprava zadarmo pri
nákupe nad 50,- €

Ikona kontakt Tel: +421905555555
Email: info@info.sk

DOLINA NOTECI SUPERFOOD 400g klokan a hovädzie mäso pre psov 80% mäsa

DOLINA NOTECI SUPERFOOD 400g klokan a hovädzie mäso pre psov 80% mäsa

Tovar na sklade

Môžete ho mať doručený už 13.02.2023

Náš kód: 40530

Minimálny odber: 1 ks

Počet kusov v kartóne: 6

 

Cena za 1ks:
4,47 €

Cena za m.j.:
11,17 €

Popis

Superfood - Kengura a hovädzie s avokádom, pomarančom a mangom je kompletná strava pre psov s obsahom 80% čerstvého mäsa a svaloviny z voľného chovu bez obsahu obilnín. Doplnené o ovocie, zeleninu a "superpotraviny" akými sú napr. morská riasa alebo mušle z Nového Zélandu. Obsah konzervy je pripravený tak, aby sa zachovala maximálna nutričná hodnota použitých surovín najvyššej kvality. Jedinečnosť receptúry je určená dvoma vybranými druhmi mäsa aby sa dosiahol vyvážený príjem aminokyselín:
Kengura - >je mimoriadne chutné >červené mäso , ktoré obsahuje približne rovnaké množstvo tuku ako kuracie mäso. Dodáva telu hlavne zdravé nenasýtené tuky a súčasne obsahuje vysoké množstvo ľahko stráviteľných bielkovín. Mimoriadny význam majú obsiahnuté DHA a EPA, ako aj vitamíny, najmä vitamíny B12 podporujúce nervový systém. Ich mäso neobsahuje antibiotiká ani hormóny, a preto sa považuje za jedno z najzdravších na svete. Mimoriadne vhodné pre psov s potravinovou intoleranciou.
Hovädzie - vynikajúce červené mäso s nízkym obsahom tuku z ktorého polovicu tvorí zdravý nenasýtený tuk. Hovädzie mäso je mimoriadne vhodné pre aktívnych psov. Obsahuje kreatín, ktorý zvyšuje záťažovú kapacitu a zrýchľuje metabolizmus. Hovädzie mäso poskytuje alanín, aminokyselinu, ktorá chráni svaly psa pred ich poškodením. Je zdrojom dokonale vstrebateľného železa - zaisťuje správne riadenie krvi, fosforu - udržiava zdravé kosti a zuby, zinku - zlepšuje kvalitu srsti a pokožky a selénu - chráni pred oxidačným stresom.
Tento druh je ideálnou voľbou pre šteňatá, dospelých psov a psov s citlivým trávením
Hlavné znaky konzerv Superfood: 80% čerstvého mäsa a živočíšnych produktov / 2 druhy mäsa s jedinečnými vlastnosťami / bielkoviny najvyššej kvality so stráviteľnosťou nad 95% / receptúra na báze spracovania čerstvých predtým neupravovaných surovín / minerálne látky a vitamíny v ľahko vstrebateľnej forme / morská riasa na zlepšenie stráviteľnosti produktu / mušle z Nového Zélandu, ako prírodné chondroprotektíva na ochranu kĺbov / ľanové semienka, psyllium a juka mojave prispieva k správnemu fungovaniu tráviaceho traktu / bez konzervačných látok, farbív a dochucovadiel / bez obsahu obilnín.
Zloženie: klokan 40% (mäso), hovädzie mäso 40% (pľúca, pečeň, srdce, mäso 4%, žalúdok), vývar, cícer 2%, mango 1,5%, minerálne látky, avokádo 1%, pomaranč 0,5%, sušené pivovarské kvasnice 0,3% (zdroj prebiotík: annanoligosacharidy a Béta-glukány), ľanové semeno 0,1%, Semienko Plantago, juka Mojave, morské riasy, novozélandská mušľa so zelenými perami 0,02%, glukozamín, chondroitín sulfát.
Analytické zložky: N-látky - 11%, oleje a tuky - 7,5%, popol - 2%, vláknina - 0,8%, vlhkosť - 76%, vápnik - 0,3%, fosfor - 0,25%.
Doplnkové látky: výživové doplnkové látky/kg: vitamín D3 - 450 IU, Vitamín E - 40 mg, zinok (oxid zinočnatý, hydratovaný chelát aminokyselín) - 49,5 mg, meď (síran meďnatý, pentahydrát) - 0,4 mg, jód (obalený, granulovaný bezvodý jodičnan vápenatý) - 0,3 mg, organický selén tvorený kmeňom Saccharomyces cerevisiae CNCM I-3060 - 0,01 mg.
Kŕmny návod: Podávajte pri izbovej teplote. Po otvorení skladujte v chladničke. Vždy zabezpečte čerstvú pitnú vodu.

Príchuť: hovädzia
Vek psa: dospelý pes
Hmotnosť (kg): 0,400 kg
Hypoalergénne: áno
 
 

   Najpredávanejšie