Platba kartou Možnosť platiť kartou

Doprava zadarmo Doprava zadarmo pri
nákupe nad 50,- €

Možnosť platiť
kartou

Ikona doprava zadarmo Doprava zadarmo pri
nákupe nad 50,- €

Ikona kontakt Tel: +421905555555
Email: info@info.sk

DOLINA NOTECI SUPERFOOD 400g jeleň a kačica pre psov 80% mäsa

DOLINA NOTECI SUPERFOOD 400g jeleň a kačica pre psov 80% mäsa

Tovar na sklade

Môžete ho mať doručený už 13.02.2023

Náš kód: 40533

Minimálny odber: 1 ks

Počet kusov v kartóne: 6

 

Cena za 1ks:
4,47 €

Cena za m.j.:
11,17 €

Popis

Superfood - Jeleň a kačica s brusnicami, hruškou a sladkým zemiakom je kompletná strava pre psov s obsahom 80% čerstvého mäsa a svaloviny z voľného chovu bez obsahu obilnín. Doplnené o ovocie, zeleninu a "superpotraviny" akými sú napr. morská riasa alebo mušle z Nového Zélandu. Obsah konzervy je pripravený tak, aby sa zachovala maximálna nutričná hodnota použitých surovín najvyššej kvality. Jedinečnosť receptúry je určená dvoma vybranými druhmi mäsa aby sa dosiahol vyvážený príjem aminokyselín:
Jeleň - výživové hodnoty jelenieho mäsa sú výsledkom zdravého životného štýlu tejto vysokej zveriny. Strava je založená na čerstvých listoch, tráve a bylinkách v spojení s intenzívnou dennou fyzickou aktivitou. Jeleň pochádza z jeleních fariem s obrovským výbehom na lesných lúkach. Vďaka tomu je mäso bohaté na bielkoviny a obsahuje minimum tuku. Jelenie mäso sa odporúča pri potravinovej intolerancii a obsahuje až 3-násobne viac nenasýtených mastných kyselín oproti hovädziemu mäsu, ktoré blahodarne pôsobia na kardiovaskulárnu činnosť psa.
Kačica - pochádza z malých fariem, chovaná voľným spôsobom chovu a kŕmená obilninami. Kačacie mäso má vysoký obsah kalórií pochádzajúcich však zo zdravých tukov s vysokým obsahom esenciálnych mastných kyselín dôležitých pre zdravie psa. Okrem toho obsahuje vysokú dávku železa zabraňujúcu chudokrvnosti psa, vysoký obsah zinku pôsobiaci na kvalitu srsti a pokožky a celú skupinu vitamínov B pozitívne ovplyvňujúcich činnosť celého organizmu psa.
Zloženie: jelenie mäso 40% (mäso 20%, pľúca, pečeň), kačacie mäso 40% (pečeň, srdce, žalúdok, mäso 5%), vývar, brusnica 3%, minerálne látky, sladké zemiaky 1%, hrášok 0,5%, hruška 0,5%, sušené pivovarské kvasnice 0,3% (zdroje prebiotík: mannanoligosacharidy a Béta-glukány), ľanové semeno 0,1%, Plantago semienka, juka Mojave, morské riasy, novozélandská mušľa so zelenými perami 0,02%, glukozamín, chondroitín sulfát.
Tento produkt je mimoriadne vhodný pre dospelých psov, psov po kastrácii a starších psov
Hlavné znaky konzerv Superfood: 80% čerstvého mäsa a živočíšnych produktov / 2 druhy mäsa s jedinečnými vlastnosťami / bielkoviny najvyššej kvality so stráviteľnosťou nad 95% / receptúra na báze spracovania čerstvých predtým neupravovaných surovín / minerálne látky a vitamíny v ľahko vstrebateľnej forme / morská riasa na zlepšenie stráviteľnosti produktu / mušle z Nového Zélandu, ako prírodné chondroprotektíva na ochranu kĺbov / ľanové semienka, psyllium a juka mojave prispieva k správnemu fungovaniu tráviaceho traktu / bez konzervačných látok, farbív a dochucovadiel / bez obsahu obilnín
Analytické zložky: N-látky 11%, oleje a tuky 7,5%, popol 2%, vláknina 0,8%, vlhkosť 76%, vápnik 0,3%, fosfor 0,25%.
Doplnkové látky: výživové doplnkové látky/kg: vitamín D3 450 m.j., vitamín E 40 mg, zinok (oxid zinočnatý, hydratovaný chelát aminokyseliny) 49,5 mg, meď (síran meďnatý, pentahydrát) 0,4 mg, jód (obalený, granulovaný jodičnan vápenatý, bezvodý) 0,3 mg, organický selén tvorený kmeňom Saccharomyces cerevisiae CNCM I-3060 0,01 mg.
Kŕmny návod: Podávajte pri izbovej teplote. Po otvorení skladujte v chladničke. Vždy zabezpečte čerstvú pitnú vodu.

Príchuť: so zverinou
Vek psa: dospelý pes
Hmotnosť (kg): 0,400 kg
Hypoalergénne: áno
 
 

   Najpredávanejšie