Platba kartou Možnosť platiť kartou

Doprava zadarmo Doprava zadarmo pri
nákupe nad 50,- €

Možnosť platiť
kartou

Ikona doprava zadarmo Doprava zadarmo pri
nákupe nad 50,- €

Ikona kontakt Tel: +421905555555
Email: info@info.sk

ROYAL CANIN granule do podstielky na detekciu hematúrie 40g
50896177-1

ROYAL CANIN granule do podstielky na detekciu hematúrie 40g

Tovar na sklade

Môžete ho mať doručený už 11.12.2023

Náš kód: 550896177

Minimálny odber: 1 ks

Počet kusov v kartóne: 1

 

Cena za 1ks:
35,00 €

Cena za m.j.:
875,00 €

Popis

Granule Detekcia Hematúria pomáhajú pri zisťovaní prítomnosti krvi v moču mačky, to je príznakom väčšiny ochorení močových ciest mačiek. Detekcia Hematúria sú malé granulky bielej farby, ktoré je možné jednoducho nasypať na podstielku mačiek.
Návod na použitie: Mačaciu toaletu vyčistite a nasypte novú podstielku. Na podstielku nasypte jedno balenie granúl Royal Canin Detekcia Hematúria v rovnomernej vrstve. Pozorujte granulky, ktoré prišli do kontaktu s močom mačky, a to po dobu nasledujúcich 24 - 48 hodín.
Výsledky testu:
-granule zostanú biele alebo zožltnú - test je negatívny (tzn. v moču mačky nebola zistená prítomnosť krvi) - nie je potreba kontaktovať veterinárneho lekára
-granule sú modré - test je pozitívny (tzn. v moču mačky bola zistená prítomnosť krvi) - kontaktujte veterinárneho lekára
-nemožno identifikovať zafarbenie granúl - odstráňte všetky znečistené granule a zopakujte postup uvedený vyššie, (ak si stále nie ste istí farbou granúl alebo ak mačka vykazuje známky ochorenia alebo sa chová nezvyčajne, kontaktujte veterinárneho lekára)
Podmienky použitia: Detekciu Hematúria je možné použiť s väčšinou podstielok pre mačky na trhu. Pre lepší výsledok odporúčame použiť hrudkujúcu podstielku na báze ílu (bentonit). Výsledky testu môžu byť skreslené ak sa mačka vymočí viackrát na tie isté granule. Preto odporúčame čistiť podstielku (odstraňovať hrudky) denne. Granule Detekcia Hematúria rozsypané na podstielke, ktoré neprišli do kontaktu s močom mačky, si uchovávajú v toalete účinnosť po dobu 30 dní alebo ak neprídu do kontaktu s močom. V prípade, že moč mačky obsahuje len málo červených krviniek alebo má vysoké pH a extrémne vysokú hustotu, nemusí dôjsť k reakcii.
Skladovanie: Skladujte na suchom a chladnom mieste. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu.

Konzerva: Nie
Granule: áno
Pre kočku: Áno
Veľkosť plemena: všetky
Hmotnosť (kg): 0,040 kg
Vek psa: dospelý pes
Určenie krmiva: močový trakt
Pre psa: Nie
 
 

   Najpredávanejšie