Platba kartou Možnosť platiť kartou

Doprava zadarmo Doprava zadarmo pri
nákupe nad 39,- €

Možnosť platiť
kartou

Ikona doprava zadarmo Doprava zadarmo pri
nákupe nad 39,- €

Ikona kontakt Tel: +421905555555
Email: info@info.sk

       
OBT Oven-Baked Tradition Cat Kitten Chicken 2,27 kg pre mačiatka

OBT Oven-Baked Tradition Cat Kitten Chicken 2,27 kg pre mačiatka

Tovar na sklade

Objednávkové číslo: 16052

EAN: 0669066097364

Minimálny odber: 1 ks

Počet kusov v balení: 4

 

Cena za 1ks:
24,40 €

Popis

OBT - Oven-Baked Tradition Cat Kitten 2,27 kg
Keď sme vytvárali Oven-Baked Tradition krmivo pre mačky a psov, chceli sme vytvoriť niečo nové, niečo unikátne - niečo, čo bude chutné a výživné zároveň. Podobne, ako pri pečení doma, rozhodli sme sa pripravovať naše krmivo pomalým pečením v malých dávkach a pri zachovaní prirodzených chutí a vôní. Naše krmivo je pripravované z čerstvého mäsa, voňavého ovocia a zeleniny, čo zaručuje jeho neodolateľnú chuť. Vyskúšajte krmivo ešte dnes a veľmi rýchlo spozorujete jeho blahodarné účinky na Vášho domáceho miláčika.
- Rodina Lemieux, majitelia
OVEN-BAKED TRADITION Cat Kitten je kompletné krmivo pre malé mačiatka s kuracím mäsom.
- Na rozdiel od (95%) krmiva pre psov a mačky vyrábaných procesom extrúzie, Oven - Baked Tradition krmivo pre mačky a psov je pomaly pečené v peci pri nízkej teplote. Krmivo pečené v peci má mnoho výhod. Medzi inými dôležitými zložkami je významnou výhodou možnosť pridávať omnoho viac čerstvého mäsa do receptúr a tak zachovať jeho výraznú vôňu a chuť. Pečením v peci vznikajú granule, ktoré sú o 20% hustejšie a preto aj vášho domáceho miláčika viac zasýtia.
- Výroba v kanadskej rodinnej firme Oven - Baked Tradition zaručuje, že krmivo má neodolateľnú chuť a výživovú hodnotu ! Všetky receptúry sa pripravujú pečením v peci (oven baked) v malých množstvách pre maximálnu kvalitu a čerstvosť presne, ako doma v kuchyni. Receptúry obsahujú ako prvoradú zložku čerstvé mäso zo starostlivo vyberaných fariem. Či už sa jedná o vykostené kuracie, jahňacie alebo rybie mäso, kvalita je vždy bezvýhradne zaručená.
Zloženie: Kura (22,5% čerstvé kuracie mäso, 20,5% sušené kuracie mäso), jačmeň, hnedá ryža, raž, čerstvá kuracia pečeň, kanolový olej, sušené rybie mäso, pivovarské kvasnice, tekvica, ovos, ľanové semienko, repná dreň, sušený vaječný prášok, lososový olej, inulín, sladké zemiaky, jablká, mrkva, špenát, čučoriedky, morská soľ, brusnice, ananás, extrakt zo zeleného čaju, glukozamín hydrochlorid, chondroitín sulfát, petržlen, extrakt z rastliny Yucca schidigera, extrakt z rozmarínu. Analytické zložky: N-látky 30%, oleje a tuky 16%, vláknina 3%, popol 7%, vápnik 1%, fosfor 0,8%, horčík 0,1%, draslík 0,6%, sodík 0,2%, vlhkosť max 10%, Omega-3 1%, Omega-6 2,8%, glukozamín 100 mg/kg, chondroitín sulfát 100 mg/kg. Doplnkové látky/kg: Vitamíny: vitamín A (retinyl acetát) 10 000 mj, vitamín D3 (cholekalciferol) 750 mj, vitamín E 64 mg. Stopové prvky: síran železnatý 240 mg, síran zinočnatý 190 mg, síran mangánatý 21,4 mg, síran meďnatý 53,6 mg, seleničitan sodný 0,27 mg, jodičnan vápenatý 2,6 mg. Aminokyseliny: taurín 1000 mg. Technologické doplnkové látky: antioxidanty, kyselina citrónová. Môže obsahovať stopy arašidov.
* Nie sú považované za základnú živinu v profile živín pre výživu mačiek AAFCO.
Energetická hodnota: 3660 kcal / kg
Dávkovanie:
Váha mačky Vek Denná kŕmna dávka
0.45-1.36 kg 1-2 mesiace 38 - 75 g
1.36-2.72 kg 2-6 mesiace 75 - 138 g
2.73-4.54 kg 6-12mesiace 138 - 225 g
Oven-Baked Tradition Kitten je vyrobený z vybraných kvalitných surovín bez použitia umelých prísad. Zámerne neobsahuje pšenicu, kukuricu ani sóju, aby sa maximálne znížilo riziko rozvoja alergie u vašej mačky. Suroviny vo všetkých produktoch Oven-Baked Tradition sú vybrané tak, aby zodpovedali fáze vývoja a energetickej potrebe každej mačky. Preto by ste si mali vybrať krmivo, ktoré zodpovedá veku a potrebe energie vašej mačky.
Ak prechádzate z iného druhu krmiva, odporúčame postupne znižovať dávku pôvodného a zvyšovať dávku nového krmiva, až prejdete úplne na nové krmivo. Tento proces môže trvať zhruba týždeň. Väčšina mačiek si sama reguluje množstvo potravy, ich nároky na kŕmenie sa môžu líšiť, v závislosti od plemena, veku, telesnej aktivite a prostredí, v ktorom žije.
Kŕmny návod: Môžete podávať suché alebo navlhčené vodou. Je veľmi dôležité aby mačka mala po celý deň prístup k čerstvej vode.
Uchovávajte na chladnom, suchom mieste. Dátum výroby a spotreby viď. na obale.
Dátum spotreby: Viď. obal
Sprostredkovateľ: COBBYS PET SLOVENSKO s.r.o. , Budovateľská 2, 940 64 Nové Zámky
Reg. č.: SK 300182
Registrovaný dovozca z tretích krajín: COBBYS PET SLOVENSKO s.r.o., 946 54 Bajč 74
Reg. č.: SK 500401

 
 

   Najpredávanejšie